TOP CHEF 2018 warsztaty kulinarne w Wodniku - Wczasy nad morzem WODNIK- Ostrowo k. Jastrzębia Góra domki letniskowe

Przejdź do treści

Menu główne:

TOP CHEF 2018 warsztaty kulinarne w Wodniku

archiw
Top Chef 2018 - Sylwia Stachyra zaprasza do Wodnika

Specjalny weekend nad Bałtykiem w towarzystwie jodu , plaży i wielu różnych smaków.
Nie ma to jak na zakończenie wakacji wziąć udział w warsztatach kulinarnych przeprowadzonych przez zwyciężczynie tegorocznej edycji Top Chef Polska Sylwię Stachyrę. Nasza laureatka słynie z nietuzinkowych dań i potrafi w naturalny sposób mieszać smaki oraz kuchnie świata, które poznała poprzez swoje podróże, możemy być pewni, że przemyci podczas warsztatów ciekawostki i triki kulinarne pochodzące od samego Gordona Ramsaya.

Zajęcia odbędą się w Ośrodku wczasowym Wodnik Ostrowo koło Jastrzębiej Góry od piątku 31-go sierpnia do niedzieli 2-go września.
http://www.wczasywodnik.pl
To wy możecie zadecydować w jakich domkach chcecie nocować, czy przyjedziecie większą grupą czy parami a może sami?! Liczba uczestników szkolenia to grupa dwunastoosobowa , jednak przy dużym zainteresowaniu jesteśmy w stanie przygotwać dla was dwie tury. Już w piątek zapraszamy na wieczór zapoznawczy z Sylwią i naszymi kursantami, przy kieliszku wina i kolacji z grila będzie czas aby się lepiej poznać i omówić plan naszych warsztatów.
Rano będzie czekało na was śniadanie a potem pierwsze zajęcia z Sylwią gdzie przygotujemy trzy dnia i coś słodkiego a potem będzie czas aby wspólnie zjeść nasze dania. Temat przewodni sobotnich warsztatów to ryby i owoce morza. W niedziele czeka ponownie na was śniadanie, a potem dowiemy się jak szybko i bez grila w domu zrobić dobre steki z patelni, gdzie kupić produkty jak wybrać mięso oraz z czym je podawać. Przyrządzimy sosy i przystawkę a wszystko wykończymy pysznym deserem na mirę top chefa. Cały pakiet weekendowych warsztatów wraz z wyliczonymi śniadaniami i kolacja powitalna to 495zł, nocleg można zarezerwować oddzielenie w zależności od upodobania korzystając z linka

Rezerwacje przyjmujemy pod nr tel. 733143702 oraz mailowo contact@cookshe.com
Właściciele ośrodka przygotowali dla nas wiele atrakcji do morza jest 150 m, podczas pobytu będzie można skorzystać z zabiegów kosmetycznych w atrakcyjnych cenach, wybrać się na przejażdżkę rowerową bądź w zależności od pogody skorzystać z basenów na zewnątrz. Ośrodek Wodnik ma wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi więc może być to i pobyt rodzinny wówczas zorganizujemy dodatkowe animacje dla najmłodszych.

Jeżeli pragniecie wydłużyć swój pobyt zapraszamy już od 24-go sierpnia a wasze wakacje bedą wzbogacone o wiele dodatkowych warsztatów i kulinarnych pakietów w tym celu proszę pisać maila bezpośrednio pod contact@cookshe.com

Moje konto na FB:

Tu szczegóły na FB jak dokonać rezerwacji:

Sylwia Stachyra z Lublina w Top Chefie. Prawniczka, która gotowała u Ramseya


Właściciel
CookShe by Sylwia Stachyra
ul. Paderewskiego 18/18
20-860 Lublin
733 143 702
NIP 712 280 44 30
 
stat4u
WODNIK - Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego